Kasvishovi Oy
Voudintie 8
90400 Oulu 


Myynti

Palvelutukku Pohjoinen Oulu
Voudintie 8

90400 Oulu 

puh. 08 5352 600
myynti@palvelutukkupohjoinen.fi
fax. 08 3114 757

Palvelutukku Pohjoinen Kuusamo
Kitkantie 135

93600 Kuusamo

puh. 08 853 030 
 

Laskutus

Kasvishovi Oy
Y-tunnus: 0648284-8
Verkkolaskuosoite: 003 706 482 848
Välittäjän tunnus: 003 708 599 126
Välittäjä: Liaison Technologies

Paperilaskut

Kasvishovi Oy
PL 101
40011 HEEROS PALVELUT

 

 

Henri Isohätälä

Toimitusjohtaja
Puh. 0400 922 512
henri.isohatala@kasvishovi.fi
henri.isohatala@palvelutukkupohjoinen.fi 

Jarkko Viitanen

Myyntipäällikkö
Puh. 040 3565 445
jarkko.viitanen@kasvishovi.fi
jarkko.viitanen@palvelutukkupohjoinen.fi 

Jokke Tuulaniemi

Kenttämyyntipäällikkö
Puh. 050 3455 477
jokke.tuulaniemi@palvelutukkupohjoinen.fi

Horeca-asiakkuudet 

Lauri Stenius

Myyntineuvottelija

Puh. 040 356 6609
lauri.stenius@kasvishovi.fi
lauri.stenius@palvelutukkupohjoinen.fi 

Annina Ruotsalainen

Avainasiakaspäällikkö
Avainasiakkuudet, lähiruoka, palvelutiski-asiakkuudet, salaattibaarit.
Puh. 044 735 2601

annina.ruotsalainen@kasvishovi.fi
annina.ruotsalainen@palvelutukkupohjoinen.fi 

Marko Rantanen

Ostopäällikkö
Puh. 044 735 2604
marko.rantanen@kasvishovi.fi
marko.rantanen@palvelutukkupohjoinen.fi 

Sirpa Paldanius

Tuotantopäällikkö
Puh. 044 735 2615
sirpa.paldanius@kasvishovi.fi
sirpa.paldanius@palvelutukkupohjoinen.fi 

Aki Huttula

Varastopäällikkö
Puh. 044 570 9501
aki.huttula@kasvishovi.fi
aki.huttula@palvelutukkupohjoinen.fi 

Mari Niemelin

Markkinointipäällikkö
Puh. 044 735 2612
mari.niemelin@kasvishovi.fi
mari.niemelin@palvelutukkupohjoinen.fi 

Markkinointi, viestintä, tapahtumat, aineistopyynnöt, yritysvierailut.

Sirpa Raiskio

Talouspäällikkö
Puh. 044 735 2602
sirpa.raiskio@kasvishovi.fi
sirpa.raiskio@palvelutukkupohjoinen.fi 

Pirjo Parviainen

Laatupäällikkö
Puh. 040 3566 610
pirjo.parviainen@kasvishovi.fi
pirjo.parviainen@palvelutukkupohjoinen.fi 

Laatu- ja omavalvonta asiat, yritysvierailut. 

Ulla Valtanen

Talousassistentti
Puh. 044 735 2611
ulla.valtanen@kasvishovi.fi
ulla.valtanen@palvelutukkupohjoinen.fi 

 

Janne Haapakoski

KUUSAMO
Aluemyyntipäällikkö
Kuusamon asiakkaat
Puh. 040 019 2007
janne.haapakoski@palvelutukkupohjoinen.fi

Auno Törmänen

KUUSAMO
Aluepäällikkö
puh. 040 0686 299
auno.tormanen@palvelutukkupohjoinen.fi